Zaproszenie na spotkanie z kandydatami na stanowisko Prezydenta Miasta Suwałki, 12 listopada 2014 r.

Stowarzyszenie Kulturalne Kostroma oraz Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej serdecznie zaprasza na spotkanie z kandydatami na stanowisko Prezydenta Miasta Suwałki, które odbędzie się dnia 12 listopada br. o godz. 17.00 w auli PWSZ im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach. Spotkanie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji „Masz głos, masz wybór”, której celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne, wspieranie współpracy mieszkańców z lokalnymi władzami, ponad podziałami i sympatiami politycznymi.

Głównymi zagadnieniami poruszonymi na spotkaniu będzie przyszłość młodych ludzi w Suwałkach oraz działalność III sektora. Publiczność będzie miała możliwość zadawania pytań tak aby kandydaci mogli przedstawić swoje poglądy na ważne kwestie dla mieszkańców Suwałk.

Osoby, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w spotkaniu, a chciałyby zadać pytanie wszystkim kandydatom, proszone są o przesyłanie tych pytań na skrzynkę mailową maszglos@pogodnesuwalki.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.facebook.com/MaszGlosMaszWyborSuwalki

Koordynator akcji: Karol Świerzbin tel. 507-860-241; biuro@kostroma.pl

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry