Wystawa o wolontariacie w woj. podlaskim – zbieramy zdjęcia!!!

Mobilna wystawa o wolontariacie w województwie podlaskim
przyślij nam zdjęcia wolontariuszy!!!

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT jako Lider projektu „Podlaska Sieć Wolontariatu” przygotowuje wystawę na temat wolontariatu w organizacjach pozarządowych, która na przełomie grudzień 2014 – czerwiec 2015 r. zawita do wielu miejsc w województwie podlaskim.

Wystawa poświęcona będzie szeroko rozumianemu wolontariatowi, tak by prezentować wolontariuszy przy ich pracy, ukazywać ich zaangażowanie i chęć pomocy potrzebującym, a także organizacje pozarządowe współpracujące z wolontariuszami. Każdy będzie mógł zapoznać się z samą ideą wolontariatu, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat wolontariatu i zobaczyć w jakich miejscach potrzebni są wolontariusze. Wystawa ma na celu pokazanie i propagowanie wolontariatu, który ma w sobie dużo pozytywnej energii i niesie ze sobą wiele satysfakcji, jednak nie zawsze ten pozytywny, radosny obraz jest dostrzegany w społeczeństwie. Za jej pośrednictwem chcemy pokazać jak barwny, różnorodny i radosny może być wolontariat.

Serdecznie zachęcamy organizacje pozarządowe z woj. podlaskiego do przesyłania zdjęć ukazujących barwną i różnorodną stronę wolontariatu oraz tego, w jaki sposób organizacje pozarządowe wykonują pracę społeczną działając z pożytkiem dla społeczeństwa.

Zdjęcia wraz z krótkim opisem, co i kogo przedstawiają, należy zgodnie z poniższym przykładem, przesłać do dnia 31 października 2014 r. na adres: wolontariat@pryzmat.org.pl

FOTO
Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
10.04.2014
Organizacja X

Przesłanie zdjęć jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku osób znajdujących się na zdjęciu.

Szczegółowe informacje:
Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT
16 – 400 Suwałki, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58
e-mail: wolontariat@pryzmat.org.pl
www.pryzmat.org.pl

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry