Wizyta studyjna „Śladami Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej w Polsce”, 17-22 listopada 2014 r.

Centrum Aktywności Społecznej PRYMAT serdecznie zaprasza do udziału w wizycie studyjnej pn. „Śladami Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej w Polsce” organizowanej w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach”. Wyjazd edukacyjny odbędzie się w dniach 17-22 listopada 2014 r. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a jego organizatorem jest Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach.

Celem wizyty studyjnej jest zapoznanie uczestników z dobrymi praktykami Podmiotów Ekonomii Społecznej działających w Olsztynie i jego okolicach na kilku przykładach jak również zapoznanie z przyszłymi możliwościami finansowania Podmiotów Ekonomii Społecznej ze środków publicznych i prywatnych.

Poza poznaniem ciekawych inicjatyw partnerskich, wizyta stanowi także okazję do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń organizacji i instytucji z regionu warmińsko-mazurskiego. 

Do udziału w wizycie studyjnej zapraszamy przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej  tj. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, Centrów Integracji Społecznych, Klubów Integracji Społecznych, Zakładów Aktywności Zawodowej, przedsiębiorstw społecznych z terenu objętego projektem tj. powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego, sokólskiego oraz z powiatu miasta Suwałki.

Wizyta studyjna odbędzie się w terminie 17-22 listopada 2014r.

Szczegółowy program wizyty studyjnej znajduje się w załączeniu. Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny, uczestnikom zapewniony zostanie przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w spotkaniach zgodnie ze szczegółowym programem.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wizycie studyjnej prosimy o odesłanie załączonej karty zgłoszeniowej w terminie do dnia 7 listopada 2014 r. pocztą elektroniczną na adres:  j.charmuszko@ares.suwalki.pl lub dostarczenie jej osobiście do biura projektu: ul. Osiedle II 6A, 16-400 Suwałki. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr telefonu 087 567-73-74 wew. 405.

Liczba miejsc ograniczona!

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry