Zaproszenie na marcowy TechKlub

Dnia 4 marca br. odbędzie się już 9. spotkanie w ramach TechKlub Suwałki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Centrum 3, przy ul. Kościuszki 71. Tematem kolejnego spotkania będzie m.in. legalne oprogramowania dla NGO, pozycjonowanie stron w Internecie oraz możliwość pozyskania funduszy od Google.

„Nowe Technologie Lokalnie” w ramach, których comiesięcznie odbywają się TechKluby, są inicjatywą Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowaną przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i adresowaną do organizacji pozarządowych. Celem spotkań jest ukazanie możliwości wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. Spotkania te odbywają się w 16 miastach Polski, w tym w również w Suwałkach, w którym to mieście od samego początku współorganizatorem lokalnym jest Stowarzyszenie Kulturalne Kostroma.

Plan spotkania:
17:00 – 10.000 $ co miesiąc dla NGO – czyli co możemy dostać od Google – Fundacja Techsoup
17:30 – Oprogramowanie dla NGO, czyli jak możemy mieć legalne oprogramowanie za ułamek wartości – Fundacja Techsoup
18:30 – Pozycjonowanie stron, czyli co robić żeby inni nas widzieli w internecie – Piotr Wasilewski, www.P7studio.pl

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na wydarzenie znajduje się na portalu EVENEA http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/suwalki/techklub-suwalki-74583/

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Przewiń do góry