Zajęcia edukacyjne dla dzieci pn. „Kolorowe listki”

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT serdecznie zaprasza przedszkola do udziału w zajęciach edukacyjnych dla dzieci pn. „Kolorowe listki” realizowanych w ramach projektu „Ochrona zadrzewień – promocja rodzimych gatunków drzew północno – wschodniej Polski” finansowanego w ramach funduszy EOG.

„Kolorowe listki” do zajęcia terenowe i kameralne dla dzieci w wieku 5-6 lat. Zajęcia mają na celu nabycie przez najmłodszych mieszkańców regionu umiejętności rozpoznawania podstawowych, rodzimych gatunków drzew, na podstawie wyglądu liści lub barwy. Zajęcia kameralne prowadzone będą na terenie przedszkoli przez pracownika Wigierskiego Parku Narodowego z wykorzystaniem m.in. zdjęć wykonanych w technologii trójwymiarowej. W ramach zajęć terenowych przewidziana jest wizyta dzieci w Wigierskim Parku Narodowym i praktyczne ćwiczenia w rozpoznawaniu drzew na szlakach.

Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne.. Zainteresowane przedszkola zapraszamy do składania zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: pryzmat@pryzmat.org.pl w terminie do 15 września br

Więcej informacji na stronie internetowej www.drzewa.pryzmat.org.pl
oraz pod numerem telefonu 87 565 02 58
a także za pośrednictwem emaila: pryzmat@pryzmat.org.pl

Dodaj komentarz

Przewiń do góry