Szkolenie „Włączanie społeczności w projektowanie działań organizacji pozarządowych. Praca metodą projektów”

Suwałki, 16 kwietnia 2015

Aktywne społeczności lokalne są kluczem do sukcesu w kontekście rozwoju lokalnego. Planując działania organizacji, przygotowując projekt ważne jest aby zyskał on poparcie oraz uwagę odbiorców. Jak to osiągnąć? Jak realizować projekt włączając społeczność lokalną? Jak inspirować mieszkańców do aktywności?

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie nt. „Włączanie społeczności w projektowanie działań organizacji pozarządowych. Praca metodą projektów”.

Szkolenie odbędzie się 16 kwietnia 2015 r. w godzinach 10.00 – 16.00 w sali szkoleniowej stowarzyszenia Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach, ul. Noniewicza 91.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu mieszkańców Suwalszczyzny, przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, instytucji kultury – wszystkich realizujących projekty społeczne lub planujących tego typu działania.

Organizatorem szkolenia jest Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Leończuk –  członek Zarządu Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych, koordynator projektów, konsultant, animator, certyfikowany trener I st. Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, specjalista ds. ewaluacji. Prowadzi poradnictwo i szkolenia w zakresie zakładania stowarzyszeń, fundacji i spółdzielni socjalnych, pisanie, obsługa i koordynacja projektów, przedsiębiorczości oraz ekonomii społecznej i rozwoju lokalnego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres karolina.poczykowska@owop.org.pl do dnia 13.04.2015

Formularz do pobrania →

Informacji udziela Karolina Poczykowska  – tel. 85 7322 846.

Więcej o działaniach związanych z projektem „Podlaskie otwarte” na www.podlaskieotwarte.pl

Dodaj komentarz

Przewiń do góry