Szkolenie dla organizacji pozarządowych „wystąpienia publiczne”, 31 stycznia 2015 r.

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w sobotę 31 stycznia w godz. 9.30 – 15.30 w sali konferencyjnej stowarzyszenia przy ul. Noniewicza 91 w Suwałkach.

Warsztaty skierowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych: członków, działaczy czy wolontariuszy zaangażowanych w działania swoich organizacji, reprezentujących je na zewnątrz ale nie tylko….. Fakt wystąpienia przed publicznością wzmaga u nas negatywne objawy, trzęsienie rąk, pocenie się, „motyle” w brzuchu. Któż z nas nie ma tremy przed wystąpieniem publicznym? Nasze szkolenie jest lekarstwem na te „dolegliwości”. Zapraszamy osoby, które chcą nauczyć się świadomego wykorzystywania mowy ciała oraz języka emocji, uwolnić się od tremy i stresu związanego z publicznym przemawianiem, czy też posiąść umiejętność budowania „skutecznych” komunikatów dla mediów.

Program szkolenia:
9.30-11.00 – Komunikacja werbalna i niewerbalna w wystąpieniach przed kamerą – ćwiczenia
11.00-12.30 – Wypowiedź przed kamerą – ćwiczenia
12.30-14.00 – Rozmowa przed kamerą – ćwiczenia
14.00-15.30 – Konferencja prasowa – ćwiczenie

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Dziedzik – absolwentka politologii ze specjalnością dziennikarską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie rzecznik prasowy Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2007-2008 była rzecznikiem prasowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wcześniej przez 12 lat była dziennikarzem Telewizji Polskiej SA (Poznań, Białystok). Pracowała jako prezenterka, reporterka i wydawca audycji informacyjnych oraz publicystycznych. prowadziła zajęcia ze studentami (WSAP, UwB) dotyczące wystąpień publicznych. Podczas gali finałowej jubileuszowego, 10. konkursu Popularyzator Nauki 2014 r., otrzymała wyróżnienie im. red. Tomasza Trzcińskiego za wzorcową politykę informacyjną przyznane przez redakcję PAP – Nauka w Polsce.

Prosimy o zgłoszenia osobiste, telefoniczne, e-mailem lub pocztą na załączonym formularzu pod adresem:
Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT
16 – 400 Suwałki, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58,
e-mail: razemdlasuwalk@pryzmat.org.pl

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Razem dla Suwałk”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego w partnerstwie z Miastem Suwałki.

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry