Suwalskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018

Zaproszenie na

Suwalskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018

Suwałki, 12 grudnia 2018 r.

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM zaprasza na Suwalskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej Aquapark Suwałki przy ul. Papieża Jana Pawła II 7.

Celem organizowanego cyklicznie wydarzenia jest promocja współpracy i uczenia się, a w szerszym kontekście – budowanie społeczności III sektora w Suwałkach. Forum to doskonała okazji dla członków organizacji pozarządowych, przedstawicieli administracji publicznej, mediów i wszystkich zainteresowanych do spotkania się, poznania, podyskutowania i wymiany doświadczeń w realizacji ciekawych inicjatyw i projektów na rzecz lokalnych społeczności oraz nawiązania współpracy z innymi animatorami i liderami społeczności lokalnych. Program wydarzenia skonstruowano w taki sposób, aby ułatwić uczestnikom poznanie się, zainspirowanie do dalszego rozwoju i nawiązanie partnerstw.

Forum towarzyszyć będzie prezentacja wystawy fotograficznej „III sektor w Suwałkach”, a także podsumowanie lokalnego konkursu „Barwy Wolontariatu, Suwałki 2018” organizowanego przez Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Forum organizowane jest w ramach projektu „III sektor dla Suwałk”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Udział w Forum jest bezpłatny. Zachęcamy do udziału i dyskusji. Zgłoszenia do uczestnictwa w forum przyjmowane będą pod adresem e-mail:razem@federacjasuwalki.pl lub osobiście (16 – 400 Suwałki, ul. Noniewicza 91). Liczba miejsc ograniczona.

W imieniu Organizatora,

dr Jarosław Ruszewski