Stowarzyszenie Suwalskiego Sportu „Ósemka”

ul. Władysława Jagiełły 47
16-400 Suwałki
www.bilardsuwalki.blogspot.com

Stowarzyszenie Suwalskiego Sportu „Ósemka” jest nietypową organizacją, która zrzesza wszystkich bilardowych miłośników. Począwszy od najmniejszych adeptów, jak i weteranów bilardowego stołu.

Prowadzimy działalność wychowawczą i popularyzatorską w zakresie kultury fizycznej i sportu, ze szczególnym uwzględnieniem sportu bilardowego. Współdziałamy również w działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w życiu kulturalnym i społecznym.

Po przez swoje działania zależy nam na „zarażeniu” sportem jak największej liczby osób i popularyzacji sportów „niszowych”. Jesteśmy inni niż pozostałe organizację, gdyż prezentujemy coś nietypowego i oryginalnego. W ciągu roku organizujemy ponad 50 turniejów bilardowych, w których udział biorą zarówno suwalczanie jak i zawodnicy z innych województw. Najważniejszą dla nas imprezą jest Suwalska Liga Bilardowa, której głównym założeniem jest integracja wszystkich zawodników. Rozgrywki dzielą się na cztery różne kategorię: Liga Dzieci i Młodzieży, Liga Kobiet, Liga Old Boyów oraz Liga Mistrzów Bilardowych. Z każdym rokiem mamy coraz więcej chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił.

Galeria:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry