REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO NA LATA 2014-2020 DLA NGO

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM we współpracy z Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych oraz Kujawsko-Pomorską Federacją Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych nowym systemem  funduszy europejskich na konferencję pn.:

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
NA LATA 2014-2020 DLA NGO

Konferencja odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2015 roku w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, sala nr 26.

Celem konferencji jest prezentacja najważniejszych założeń Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 w odniesieniu do organizacji pozarządowych.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o zgłoszenie deklaracji swojego udziału w konferencji drogą elektroniczną lub telefoniczną (podając swoje imię i nazwisko oraz nazwę reprezentowanej instytucji, organizacji) do dnia 16 kwietnia b.r. do godziny 12.00.

Adres kontaktowy: e-mail: razem@federacjasuwalki.pl; nr tel.: 87/5650258

Program konferencji →