Prezentacja Organizacji Pozarządowych przy okazji Finału WOŚP

Dnia 11 stycznia 2015 roku już po raz XXIII ok. 200 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierać będą pieniądze na rzecz dzieci leczonych na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych a także na rzecz godnej opieki medycznej osób starszych.

Poza uliczną kwestą odbędzie się szereg imprez towarzyszących, wydarzeń kulturalnych i sportowych dedykowanych wszystkim mieszkańcom miasta i okolic.

Stowarzyszenie Kulturalne KOSTROMA, które w tym roku po raz pierwszy odpowiedzialne jest za organizacje tego wydarzenia, serdecznie zaprasza do współpracy przy okazji działań WOŚPu wszystkie chętne organizacje pozarządowe. Zainteresowanym organizacjom stworzona zostanie możliwość prezentacji poprzez:

  • udostępnienie sceny dla zespołów prowadzonych przez/przy organizacjach;
  • udostępnienie punktów (stoisk) w miejscu odbywania się głównej imprezy;
  • zorganizowanie gier, zabaw i animacji dla najmłodszych.

Możliwość prezentacji przy okazji Finału WOŚP jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności fundacji, stowarzyszenia bądź spółdzielni socjalnych a tym samym zachęcenia do włączenia się we wspólne działania i przedstawienie swojej oferty. W miarę możliwości, organizatorzy przewidują wsparcie poprzez udostepnienie różnego rodzaju materiałów uprzednio zgłoszonych w ramach zapotrzebowania przez wystawiające się organizacje.

Na wszystkie pytania odpowie szef Suwalskiego Sztabu Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Karol Świerzbin, mailowo: wosp@pogodnesuwalski.pl bądź telefonicznie 507 860 241

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry