Pomoc doradcza przy pisaniu wniosków do Podlaskiego Pozarządowego Funduszu Mikrodotacji

Z uwagi na to, że Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych rozpoczęła nabór na mikrodotacje w ramach projektu „Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji” dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych z terenu województwa podlaskiego PRYZMAT oferuje bezpłatną pomoc doradczą przy konstruowaniu wniosków do tego konkursu.

Celem głównym Funduszu jest wzmocnienie potencjału podmiotów/grup nieformalnych/samopomocowych działających w sferze aktywizacji społecznej oraz zwiększenie potencjału obywateli w życiu publicznym Kwota wnioskowanej dotacji nie może być mniejsza niż 1000 zł i nie może przekraczać 5000 zł. O środki mogą ubiegać się młode organizacje pozarządowe (które zostały wpisane do KRS nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodorację), grupy nieformalne oraz grupy samopomocowe z terenu 3 powiatów: augustowskiego, sejneńskiego i suwalskiego. Wnioski należy składać w siedzibie Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych w Białymstoku do dnia 14 sierpnia 2014 r.

Więcej na stronie: www.fir.org.pl/podlaski-pozarzadowy-fundusz-mikrodotacji/

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe do skorzystania z doradztwa finansowo-biznesowego, podczas którego pomożemy w przygotowaniu aplikacji.

Doradztwo prowadzi Pani Izabela Tomaszewska w każdą środę w godz. 16.00 – 18.30 w biurze PRYMAT przy ul. Noniewicza 91. Na spotkanie można umawiać się telefonicznie 87 565 02 58, mailowo: izabela.tomaszewska@pryzmat.org.pl lub tez osobiście w biurze Pryzmatu

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Przewiń do góry