Kawiarenka obywatelska „Organy opiniodawczo-doradcze III sektora przy Prezydencie Miasta Suwałk”

Serdecznie zapraszamy suwalskie organizacje pozarządowe na Kawiarenkę Obywatelską pod hasłem „Reprezentanci III sektora przy Prezydencie Miasta Suwałk”, która odbędzie się dnia 27 marca 2014 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Restauracji „Na Starówce” przy ul. Chłodnej 2 w Suwałkach.

Do udziału w tym otwartym spotkaniu, zaprosiliśmy przedstawicieli reprezentujących suwalskie organizacje pozarządowe, w organach opiniodawczo-doradczych funkcjonujących przy Prezydencie Miasta Suwałk, tj.: Suwalskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego, Radzie Sportu oraz Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, tak by mogli przedstawić swoją działalność i wskazać innym organizacjom, jak są one przez nich reprezentowani.

Spotkanie ma służyć też wymianie doświadczeń na temat problemów i działań związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych w Suwałkach, w tym także dotyczących aktualnych informacji na temat budowy federacji organizacji pozarządowych Miasta Suwałki.

Program:
– prezentacja działalności Suwalskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Suwałk oraz Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Suwałk;
– Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Suwałki (informacje o sprawach związanych z budową federacji, sprawozdanie z warsztatów federacji, dyskusja);
– sprawy różne: informacje dla organizacji i o organizacjach (aktualne zaproszenia, szkolenia, konkursy, itp.).

Otwarta forma kawiarenek obywatelskich daje każdemu szansę uzyskania informacji, wypowiedzenia się oraz aktywnego włączenia się w działania z zakresu interesującego go tematu, w warunkach umożliwiających poznanie się i integrację. Zachęcamy do udziału i dyskusji.

Załączniki:
Zaproszenie na I Kawiarenkę Obywatelską