Jak wykorzystać potencjał regionu?

W ubiegłym roku Ośrodek Wsparcia Organizacji Pozarządowych z Białegostoku, podczas warsztatów zbierał pomysły na działania, które pozwolą na efektywne wykorzystanie transgranicznego położenia naszego regionu oraz lokalnej współpracy organizacji pozarządowych, biznesu i instytucji samorządowych. W spotkaniach uczestniczyło ponad 200 mieszkańców z całego województwa. Efektem tych prac jest projekt programu „Podlaskie otwarte”- element strategii rozwoju naszego województwa do 2020 r.

Czy podążamy w dobrym kierunku? Co jeszcze wymaga zmiany? Z czym się nie zgadzacie? Co może okazać się przydatne, o czym wcześniej nie pomyśleliśmy?

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 25 marca 2015 r. w godzinach 12.00-14.30 w Suwałkach, Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, ul. Noniewicza 91

Zapraszamy do udziału w konsultacjach mieszkańców województwa, przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, instytucje kultury.

Organizatorem spotkania jest Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry