II spotkanie dotyczące budowy Suwalskiej Federacji Organizacji Pozarządowych RAZEM

W dniach 26-27 kwietnia 2014 r. odbyło się już drugie spotkanie dotyczące budowy federacji organizacji pozarządowych miasta Suwałki. Warsztaty odbyły się w Hotelu Nad Wigrami w Gawrych Rudzie. Podczas spotkania dwudziestu jeden organizacjom udało się wypracować nazwę, logo, wizytówkę oraz motto, które będzie przyświecać naszym działaniom a także formę wyboru zarządu, wymagania stawiane członkom i zasady jakimi powinniśmy się kierować w celu osiągnięcia wspólnego kodeksu etycznego. Przed nami kolejne szkolenia, krajowa wizyta studyjna oraz kawiarenki obywatelskie na które zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane działalnością III sektora. Przypominamy, iż zakładamy formułę federacji jako organizacji otwartej, do której mogą w każdej chwili i na każdym etapie jej tworzenia oraz późniejszej działalności włączyć się kolejne zainteresowane organizacje z miasta Suwałki.