Zaproszenie na wizytę studyjną „Dobre praktyki w zakresie wspierania procesów integracji sektora organizacji pozarządowych” 04-06 września 2014 r.

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych mających siedzibę na terenie miasta Suwałki, do wzięcia udziału w bezpłatnej trzydniowej wizycie studyjnej pod tytułem: „Dobre praktyki w zakresie wspierania procesów integracji sektora organizacji pozarządowych”.

Trasa: Suwałki – Olsztyn – Toruń – Gdańsk – Gdynia – Suwałki

Termin: 04-06 września 2014 r.

Celem wizyty studyjnej będzie poznanie dobrych praktyk w zakresie integracji sektora organizacji pozarządowych, (federacji, zrzeszeń branżowych itp.) oraz wspólnej płaszczyzny współpracy, wymiany informacji i doświadczeń oraz inicjowania wspólnych działań. Podczas wizyty uczestnicy zdobędą informacje na temat funkcjonowania wybranych sieci organizacji pozarządowych funkcjonujących w Polsce i tworzenia warunków do społecznej aktywności. Przedstawiciele organizacji pozarządowych w trakcie spotkań moderowanych opowiedzą o swoich doświadczeniach w codziennej działalności. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z działalnością m.in.: Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSA, Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych, Gdyńskiej Rady Organizacji Pozarządowych i Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Uczestnikom wyjazdu studyjnego zapewniamy bezpłatny transport, nocleg oraz pełne wyżywienie.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Razem dla Suwałk”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego w partnerstwie z Miastem Suwałki

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia: