Szkolenie z wizerunku 30 października 2014 r., godz. 10.00 – 16.00

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie pn. „Jak nas widzą tak nas piszą, czyli jak zbudować pozytywny wizerunek organizacji pozarządowej”. Szkolenie odbędzie się 30 października 2014 r. (czwartek) w godz. 10.00 – 16.00 w sali konferencyjnej Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT przy ul. Noniewicza 91. Spotkanie dotyczyć będzie współpracy z mediami i budowania pozytywnego wizerunku organizacji, czyli podejmowania odpowiednich działań wizerunkowych skierowanych na zewnątrz w celu lepszego rozpoznawania i pozytywnego kojarzenia organizacji.

Program szkolenia:
10.00 – 10.30  Po co nam dziennikarze?
10.30 – 14.30 Jakimi zasadami rządzą się  poszczególne media, zasady pracy w konkretnych redakcjach:
– prasa
– radio
– telewizja
– redakcja internetowa
14.30 – 15.30 Co to znaczy atrakcyjny temat z perspektywy mediów i organizacji pozarządowych?
15.30 – 16.00 Kiedy warto zorganizować konferencję prasową? Kiedy trzeba ograniczyć się do napisania  komunikatu prasowego?

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 28 października br. do godz. 16.00 na adres mailowy razem@federacjasuwalki.pl; osobiście w biurze Federacji przy ul. Noniewicza 91 bądź telefonicznie pod numerem 87 565 02 58.  Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie poprowadzi Pani Dorota Sawicka – dziennikarz z 20-letnią praktyką w zawodzie. Pracowała dla Polskiego Radia Białystok. Współpracowała z Gazetą Wyborczą i TVP Białystok. Trener, absolwentka rocznej szkoły STOP (Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych). Współzałożyciel Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Białymstoku. Była rzecznika prasowa Opery i Filharmonii Podlaskiej. Obecnie rzecznik prasowy Politechniki Białostockiej. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących komunikacji z mediami, funkcjonowania współczesnych mediów oraz kreowania wizerunku w mediach.

Szczegółowe informacje:
Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM
ul. Noniewicza 91, 16-400 Suwałki
tel./fax.: 87 565 02 58
razem@federacjasuwalki.pl

Szkolenie  „Jak nas widzą tal nas piszą, czyli jak zbudować pozytywny wizerunek organizacji pozarządowej” odbędzie się w ramach projektu „Mocni w promocji – budowanie tożsamości i wizerunku organizacji pozarządowych w Suwałkach”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i realizowanego przez Suwalską Federację Organizacji Pozarządowych RAZEM.

Załączniki: