Szkolenie dla ekspertów przeprowadzających proces oceny i przyznawania certyfikatu Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom w ramach programu Dobry Wolontariat

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z woj. podlaskiego, którzy chcą wesprzeć proces zarządzania wolontariuszami w organizacjach i instytucjach w Polsce w oparciu o standardy wypracowane przez Fundację Stocznia oraz Ogólnopolską Sieć Centrów Wolontariatu, na bezpłatne wyjazdowe szkolenie. Warsztaty odbędą się w dniach 6 – 7 grudnia 2014 r. w Hotelu nad Wigrami w Gawrych Rudzie k. Suwałk.

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę oraz umiejętności niezbędne do promowania zasad dobrego wolontariatu oraz przeprowadzania procesu oceny i przyznawania certyfikatu Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom w ramach programu Dobry Wolontariat. Po zakończeniu szkolenia, jego uczestnicy będą w imieniu Podlaskiej Sieci Wolontariatu dokonywać weryfikacji zgłoszeń organizacji ubiegających się o tytuł Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom zgodnie z zasadami znajdującymi się na stronie internetowejwww.dobrywolontariat.pl.

Prowadzący szkolenie: Dariusz Pietrowski – Prezes Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie – inicjował powstanie Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce. W roku 1998, wspólnie z zespołem warszawskiego Centrum, zainicjował i wspierał powstawanie Centrów Wolontariatu w Krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Zapewniamy wyżywienie, zakwaterowanie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów transportu. Uczestnicy otrzymają także specjalny certyfikat. Prosimy o zgłoszenia osobiste, telefoniczne, e-mailem lub pocztą pod adresem:

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, ul. Noniewicza 91, 16-400 Suwałki, tel./fax. 87 565 02 58, e-mail: pryzmat@pryzmat.org.pl

Liczba miejsc ograniczona! Informację o zakwalifikowaniu potwierdzimy telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Załączniki:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry