Konsultacje ulokowania stacji roweru miejskiego

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych na temat umiejscowienia ulokowania stacji roweru miejskiego w Suwałkach

Suwałki dołączają do miast, które będą posiadać system rowerów publicznych już w przyszłym roku. Zakup roweru miejskiego w Suwałkach jest możliwy dzięki projektowi pn. „Poprawa jakości systemu transportu publicznego w mieście Suwałki – III etap”.

Mieszkańcy Suwałk mogą wypowiedzieć się na temat ulokowania stacji roweru miejskiego, który zafunkcjonuje w Suwałkach w 2020 r. Opinie są zbierane do 26 listopada. Wystarczy zapoznać się z mapą, wypełnić i przesłać specjalny formularz na adres: rfz@um.suwalki.pl lub złożyć go w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Mapa planowanych stacji rowerowych w Suwałkach oraz formularz zgłaszania opinii na temat lokalizacji stacji miejskiego systemu roweru publicznego wraz z klauzulą informacyjną znajdują się pod adresem:

Osoby i organizacje zainteresowane rozwojem infrastruktury rowerowej w Suwałkach, wypowiedzeniem się na temat planowanych umiejscowień stacji rowerowych i innych spraw związanych z polepszeniem tej infrastruktury w mieście, zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji w tym także udziału w spotkaniu w dniu 22 listopada o godz. 16.00 w siedzibie Federacji.

Informacje, konsultacje i zgłoszenia:

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM

ul. Noniewicza 91