Kawiarenka obywatelska „Jak dbać o zdrowie by cieszyć się życiem?”

10 grudnia (czwartek), godz. 17.00
sala konferencyjna Aquapark Suwałki

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM zaprasza wszystkich zainteresowanych na kawiarenkę obywatelską „Jak dbać o zdrowie by cieszyć się życiem?”. Spotkanie organizowane jest w czwartek 10 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjna w Aquaparku przy ul. Papieża Jana Pawła II 7 w Suwałkach.

Tematem grudniowego spotkania, będzie dbałość o zdrowie, zarówno w jej aspekcie fizycznym, jak też psychicznym. „W zdrowym ciele zdrowy duch” – mówi łacińska sentencja. Czasy, w których żyjemy, są coraz bardziej wypełnione aktywnością umysłową, a coraz mniej aktywnością fizyczną, podczas gdy regularna aktywność fizyczna, połączona ze zdrowym sposobem odżywiania się, pomogłaby w wypracowaniu stanu równowagi pomiędzy ciałem a umysłem, która jest niezbędna dla zachowania zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Warto poświęcić czas na zadbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, aby efektywnie i z poczuciem spełnienia wykonywać swoją pracę zawodową. Jest to rodzaj polisy na dalsze życie.

Gośćmi kawiarenki będą:

  • Joanna Fedoruk – dietetyczka
  • Ewa Korneluk – lekarz
  • Iwona Łazarska – instruktor Zumba Fitness
  • Marta Sierocka – dietetyczka
  • Katarzyna Ulak – psychiatra

a także przedstawiciele władz samorządowych, pracownicy instytucji publicznych oraz członkowie organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu i dyskusji. Wstęp wolny.

Suwalska Federacji Organizacji Pozarządowych RAZEM

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach i odbywa się w ramach projektu „RAZEM skuteczni w działaniu”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Przewiń do góry