Kawiarenka obywatelska „Integracja społeczna a wykluczenie społeczne”

Suwałki, 10 grudnia 2019 r., godz. 16.00

W dniu 10 grudnia 2019 r., zapraszamy na kawiarenkę obywatelską, skierowaną do organizacji pozarządowych oraz  osób zajmujących się tematem szeroko ujmowanego tzw. „wykluczenia społecznego”. Pochylimy się nad problemem „wykluczenia społecznego” różnych grup społecznych, istniejących problemach i metodach ich złagodzenia.

Spotkanie odbędzie się w Klubokawiarni „Gattino” przy ul. Korczaka 2A w Suwałkach (naprzeciw DH Arkadia w piwnicy pod sklepem Adidas). Przy kawie i innych słodkościach porozmawiajmy na ważne dla nas wszystkich tematy działań społecznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem. Spotkanie będzie miało formę dyskusji, a osobą prowadzącą – moderatorem będzie Ewa Kotowska – Prezes Stowarzyszenia dla Rozwoju w Suwałkach i Centrum Integracji Społecznej w Suwałkach.

Wstęp wolny.

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM

16 – 400 Suwałki, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58

e-mail: razem@federacjasuwalki.pl

www.federacjasuwalki.pl

Kawiarenka odbywa się w ramach zadania „Suwalskie Inspiracje Obywatelskie”, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.