„Jak nas widzą tak nas słyszą” czyli jak zbudować pozytywny wizerunek organizacji pozarządowej

„Jak nas widzą tak nas słyszą” czyli jak zbudować pozytywny wizerunek organizacji pozarządowej

Suwałki,18 września (wtorek) 2018 r.

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty pod tytułem „Jak nas widzą, tak nas piszą”, poświęcone budowaniu pozytywnego wizerunku organizacji, czyli podejmowaniu odpowiedzialności działań wizerunkowych skierowanych na zewnątrz w celu lepszego rozpoznawania i pozytywnego kojarzenia organizacji. Warsztaty odbędą się 18 września (wtorek) br. w godz. 9.00 – 15.30 w sali konferencyjnej przy ul. Noniewicza 91 w Suwałkach.

Uczestnicy:

Warsztaty skierowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych zrzeszonych w Federacji: członków, działaczy czy wolontariuszy zaangażowanych w ich działania. Zachęcamy inne organizacje do przystąpienia do Federacji. Informacje na ten temat: www.federacjasuwalki.pl.

Program szkolenia:

Program łączy w sobie elementy wykładu, pracy warsztatowej i treningowej. Program szkolenia został tak opracowany, aby dostarczyć wiedzy na temat tego jak skutecznie zbudować pozytywny wizerunek organizacji pozarządowej w mediach i w sieci. W trakcie szkolenia będą podejmowane następujące zagadnienia:

·         wizerunek i jego znaczenie w dzisiejszym świecie mediów i Internetu

·         różnice między budowaniem wizerunku a reklamowaniem się

·         zasady świadomego budowania wizerunku każdej organizacji

·         najczęstsze błędy wpływające na negatywne postrzeganie organizacji

·         reprezentacja organizacji na zewnątrz i jej znaczenie w budowaniu pozytywnego wizerunku

·         sposoby na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci

·         zasady tworzenia komunikatów prasowych dla mediów

·         akcje, eventy, imprezy służące budowaniu pozytywnego wizerunku organizacji.

Trener:

Szkolenie poprowadzi Adriana Sadowska – specjalista ds. marketingu i szkoleń, certyfikowany trener FRIS®, właścicielka firmy Sa-port zajmującej się świadczeniem usług marketingowych, projektowaniem materiałów reklamowych, kreowaniem wizerunku firm i organizacji oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu kompetencji miękkich. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowych firmach, takich jakich jak Siemens, Gigaset, jak również w mniejszych organizacjach i lokalnych firmach.

Zgłoszenia:

Osobiste, telefoniczne, e-mailem lub pocztą na załączonym formularzu pod adresem:

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM

16 – 400 Suwałki, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58

e-mail: razem@federacjasuwalki.pl

www.federacjasuwalki.pl

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „III sektor dla Suwałk”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

formularz_zgloszeniowy media szkolenie