Gra integracyjno-edukacyjna „Szlakiem Niepodległej”

7 września 2018 r. (piątek), start godz. 17.00

Start: Krzywe, miejsce ogniskowe „Dziupla”

Zapraszamy członków, wolontariuszy, pracowników i sympatyków organizacji członkowskich Suwalskiej Federacji Organizacji Pozarządowych RAZEM do udziału w grze
i spotkaniu integracyjno-edukacyjnym, które odbędzie się 7 września br. (piątek) od godz. 17.00 w miejscowości Krzywe w miejscu ogniskowym „Dziupla” i bliskiej jego odległości.

W programie gry, konkurencje, quizy, zabawy, śpiewy, dyskusje itd. Dla najlepszych nagrody! Spotkanie będzie też doskonałą okazją do podsumowania roku ubiegłego, planowania przeszłych przedsięwzięć, a także spędzenia miło czasu w interesującym i aktywnym gronie suwalskich NGO.

Organizatorzy zapewniają wyżywienie na ognisko. Dojazd we własnym zakresie. Dla celów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia z podaniem ilości osób telefonicznie: 87 565 02 58, osobiście (ul. Noniewicza 91) lub mailem: razem[at]federacjasuwalki.pl.

Zapraszamy!!!
Zarząd Federacji

Zasady gry „Szlakiem Niepodległej”

Uczestnicy w grupach od 2 do 5 osób będą poruszać się po punktach kontrolnych rozmieszczonych na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w bliskiej odległości od miejsca spotkania w Krzywym. Każda z grup będzie miała za zadanie wykonanie przedstawionych im do realizacji zadań związanych z historią Polski i walką o niepodległość. Aby dotrzeć do kolejnych punktów zespoły muszą rozwiązać zagadki, rebusy bądź szyfry dotyczące wiedzy o polskiej historii, wydarzeniach, miejscach i bohaterach, w tym związanych z Suwałkami i regionem.