II spotkanie regionalne z cyklu: „Monitoring funduszy europejskich”

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM we współpracy z Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych oraz Kujawsko-Pomorską Federacją Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszają na:

II spotkanie regionalne z cyklu: „Monitoring funduszy europejskich”

Jeżeli zależy Ci na łatwym dostępie dla III sektora do środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 to to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!!!

Celem spotkania jest rozpoczęcie procesu budowania regionalnej grupy ds. monitorowania funduszy europejskich w województwie podlaskim.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 listopada 2015 roku w godz. 12.00 – 17.00 w siedzibie Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach, ul. Noniewicza 91.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia: 02.11.2015 r. do godz. 15.30.

Adres kontaktowy: e-mail: razem@federacjasuwalki.pl; nr tel.: 87/5650258

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Monitoring funduszy europejskich”, realizowanego przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych w partnerstwie
z Kujawsko-Pomorską Federacją Organizacji Pozarządowych. Projekt jest finansowany
ze środków EOG w ramach programu Obywatele dla demokracji.