Budujemy Federację Organizacji Pozarządowych Miasta Suwałki

W imieniu Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, mamy przyjemność zaprosić organizacje pozarządowe mające zarejestrowaną siedzibę w mieście Suwałki na pierwsze spotkanie związane z budową Federacji Organizacji Pozarządowych z miasta Suwałki, które odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2014 r.

W trakcie spotkania chcemy rozpocząć dyskusję oraz WSPÓLNIE określać m.in. zadania dla federacji, misję i jej cele. Rozpoczynamy o godz. 9.00 w sobotę, a kończymy w niedzielę o godz. 14.00. W późniejszym terminie organizacje zainteresowane utworzeniem federacji, będą mogły korzystać z kolejnych szkoleń, krajowej wizyty studyjnej oraz kawiarenek obywatelskich.

Zakładamy formułę Federacji jako organizacji otwartej, do której będą mogły w każdej chwili i na każdym etapie jej tworzenia oraz późniejszej działalności włączać się kolejne zainteresowane organizacje z miasta Suwałki.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się powołać federację. Do udziału w spotkaniu zapraszamy maksymalnie po 2 przedstawicieli z organizacji, przy czym należy wskazać jedną osobę, która będzie uczestniczyć regularnie w pracach powołujących federację. Druga osoba natomiast będzie traktowana jako rezerwowa w przypadku, kiedy pierwsza nie będzie mogła uczestniczyć w ww. spotkaniach. Jest to niezmiernie ważne, aby w spotkaniach tworzących federację uczestniczyła zawsze ta sama decyzyjna osoba z danej organizacji, ponieważ tylko wtedy będą one konstruktywne. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego w załączeniu) i dostarczenie go osobiście, emailem lub faxem pod adresem: Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58, e-mail: razemdlasuwalk@pryzmat.org.pl

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Razem dla Suwałk”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w związku z tym nie ponosicie Państwo kosztów związanych z wyżywieniem i noclegiem.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT
ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58,