Spotkanie integracyjno-edukacyjne członków, wolontariuszy, pracowników i sympatyków organizacji członkowskich Suwalskiej Federacji Organizacji Pozarządowych RAZEM

Spotkanie integracyjno-edukacyjne członków, wolontariuszy, pracowników i sympatyków organizacji członkowskich Suwalskiej Federacji Organizacji Pozarządowych RAZEM

27 września (sobota), godz. 17.00, Krzywe

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM serdecznie zaprasza członków, wolontariuszy, pracowników i sympatyków organizacji członkowskich z Federacji do udziału we wspólnym spotkaniu integracyjno-edukacyjnym, obejmującym wspólną grę, zabawy i ognisko. Zainteresowani uczestnicy gry – reprezentanci organizacji, poruszać się będą w kilkuosobowych grupach po specjalnie przygotowanych punktach kontrolnych, gdzie będą musieli wykonać przedstawione im do realizacji specjalne zadania. Aby dotrzeć do kolejnych punktów zespoły będą musiały rozwiązać zagadki, rebusy bądź szyfry dotyczące wiedzy o III sektorze, suwalskich organizacjach pozarządowych oraz samym mieście Suwałki. Gra zakończy się integracyjnym ogniskiem. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki.

Wydarzenie to odbędzie się dnia 27 września 2014 r. (sobota) w Krzywym (miejsce ogniskowe „Dziupla”) w Wigierskim Parku Narodowym. Początek spotkania przewidziany jest na godz. 17.00.

Organizacje zainteresowane wzięciem udziału w grze, proszone są o zgłaszanie swojej obecności do dnia 26 września 2014 t. (piątek) do godz. 16.00, wraz z podaniem orientacyjnym ilości osób.

Uwaga! na ognisku obowiązuje „koszyczek” we własnym zakresie.

Istnieje możliwość zorganizowania zbiorowego transportu, dlatego prosimy o zgłaszanie takiego zapotrzebowania do organizatorów.

 

Szczegółowe informacje:
Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM
ul. Noniewicza 91, 16-400 Suwałki
tel./fax.: 87 565 02 58
razem@federacjasuwalki.pl

Gra integracyjno-edukacyjna odbędzie się w ramach projektu „Mocni w promocji – budowanie tożsamości i wizerunku organizacji pozarządowych w Suwałkach”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i realizowanego przez Suwalską Federację Organizacji Pozarządowych RAZEM.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry