Federacja ogłasza nabór na wyjazd na konferencję „Rok po VII Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych” – Warszawa, 15-16 października

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM zaprasza członków Federacji do udziału w dniach 15 i 16 października br. w Warszawie konferencji „Rok po VII Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych”, prezentującej Strategiczną Mapę Drogową Rozwoju Sektora Obywatelskiego w Polsce. Z uwagi na to, iż organizacje zrzeszone w Federacji uczestniczyły aktywnie w tego typu wydarzeniach w Białymstoku i warszawie w roku ubiegłym, także i teraz chcemy wyrazić swoje stanowisko.

Konferencja będzie nie tylko okazją do porozmawiania w gronie reprezentantów organizacji z całej Polski na temat wdrożenia Strategicznej Mapy Drogowej i powiązania jej z politykami strategicznymi administracji rządowej i JST. Chcemy również spotkać się – jeszcze w tym gorącym okresie przedwyborczym – z kluczowymi politykami odpowiedzialnymi w swoich środowiskach za kwestie programowe i wspólnie ze Stowarzyszeniem Art. 61 przeprowadzić debatę z politykami na temat sposobu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Z uwagi na to, że o rekrutacji decyduje termin nadsyłania zgłoszeń, OSOBY, które są zainteresowane zbiorowym i opłaconym przez Federację w ramach projektu FIO „RAZEM skuteczni w działaniu” wyjazdem (przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie), proszone są o zgłaszanie się do Federacji z podaniem: imienia i nazwiska oraz organizacji na adres poczty elektronicznej: razem@federacjasuwalki.pl, tel. 87 565 02 58 lub kom. 503 116 243. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 września (czwartek) do godz. 18.00. Liczba miejsc sfinansowanych przez Federację jest ograniczona!!!

Informacje o konferencji:

Wyjazd na konferencję „Rok po OFOPie” organizowany jest w ramach projektu „RAZEM skuteczni w działaniu”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

FIO_200